Image

Yin Yoga Workshop

Image

Etkinliğimiz 12 Temmuz Pazartesi 20:00'e (TSİ) alınmıştır!

2003 Mezunumuz Elif Sanal ile çevrimiçi olarak yoga yapıyoruz!

90 dakika sürecek olan workshop'ta giriş bölümünde yoga nedir, yin yoga nedir gibi temel sorularla başlayacağız ve daha sonra beden, nefes, zihin egzersizlerine geçiş yapacağız. 

Eşofmanlarınızı giyin, ve yanınıza bir kaç adet battaniye, yastık ve varsa matınızı ve yoga bloklarınızı alın. 

Ve kendinizi Yoga’nın şifa veren dünyasına bırakmaya, evinizin korunaklı ortamında kendinizi zihnen ve bedenen bırakmaya hazır olun.

Uzun süreli ve nefesimizin sessizliği içinde tutulan Yin Yoga asanaları zihninizde sakinleştirici bir etkiye sahiptir ve size kendinizle temasa geçmeniz için gereken alanı verir. Yin Yoga bu şekilde bir meditatif hal almaktadır. Aynı zamanda gevşeyen bedende, kaslarınıza, tendonlarınıza, tüm bağ dokunuza ulaşır ve  nazikçe esnetirsiniz. Bedende bu çalışma, topraklanmanızı ve sakinleşmenizi sağlar.

Elif Sanal Kimdir?

Elif Sanal 2003 Yılı Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olup, mezun olduğu yıldan beri Istanbul ve Münih’te, kurumsal alanda çeşitli şirketlerde finans alanında çalışmaktadır. Yaklaşık 7 yıl evvel sırt ağrılarına karşı başladığı Yoga, zamanla bir hobi ve aşka dönüşmüş ve 3 yıl evvel Yoga eğitmenliği yolunda ilk adımlarını atmıştır. Son yıllarda, çalıştığı şirkette yüzyüze ve online eğitimler vermiş olup, 2021 Mart ayından beri ise haftalık online yoga grup eğitimi vermektedir.

Üye Bileti
Members Only

Aidat borcu olmayan KUMED üyelerimiz için etkinliğimiz ücretsizdir. Aidat borcunuz olması durumunda etkinlik linkine erişim sağlanamaz.
RSVP
Mezun ve Misafir Bileti
Members Only

KUMED aidat borcu olan üyelerimiz ve dernek üyesi olmayan mezunlarımız içindir.
₺ 100.00
Monday, July 12, 2021 20:00 - 21:30
(Turkey Standard Time)
Loading