Image

YAŞAR NE YAŞAR NE YAŞAMAZ / Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu Oyunu

Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi & Cevahir AVM Besa Sahne

Image

KUMED bünyesinde faaliyet gösteren Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu, 
8. yılında Aziz Nesin'in ünlü eseri "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" ile sahneye çıkıyor. Türk edebiyatında bürokrasinin en önemli yergilerinden biri olan bu kült eser, nüfus kayıtlarında ölü görünürken hapse düşen Yaşar Yaşamaz’ın hayat hikayesini ve bürokrasiyle olan bitmeyen mücadelesini anlatır. Hem kahkahalar ile izleyeceğimiz hem de üzerine düşünebileceğimiz bu keyifli oyunun müzikleri ünlü besteci Timur Selçuk tarafından yapılmıştır. Ödüllü yönetmen Serkan Üstüner’in yönettiği oyun 1 Haziran’da Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu’nda, 3 Haziran’da ise Besa Sahne Cevahir’de seyirci karşısına çıkacak.

Bilet gelirinin tamamı Anadolu Bursiyerleri Programı’na bağışlanacaktır.

IBAN yoluyla bilet satın almak veya bağışta bulunmak için:


Hesap Adı: Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği

IBAN : TR79 0006 7010 0000 0022 2900 52

Karışıklık olmaması adına IBAN üzerinden yapacağınız bilet alımlarında veya bağışlarda Ad, Adet ve Tarih bilgisinin notunun düşülmesi rica olunur.

Askıda Bağış Bileti
Public

Bu bilet ile oyunu izleyemeyecek olsanız da diğer biletlerde olduğu gibi tamamı bağışlanacak olan gelire istediğiniz kadar katkıda bulunabilirsiniz.
₺ 100.00
Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu (1 Haziran Perşembe 20:30)
Public

Bu bilet oyunu seyirci olarak seyretmek isteyenler içindir. Bilet gelirinin tamamı Anadolu Bursiyerleri Programı’na bağışlanacaktır.
₺ 200.00
Sold Out
Besa Sahne Cevahir (3 Haziran Cumartesi 20:30)
Public

Bu bilet oyunu seyirci olarak seyretmek isteyenler içindir. Bilet gelirinin tamamı Anadolu Bursiyerleri Programı’na bağışlanacaktır.
₺ 200.00
Sold Out
YAŞAR NE YAŞAR NE YAŞAMAZ / Koç Mezunlar Tiyatro Topluluğu Oyunu Address Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi & Cevahir AVM Besa Sahne Get Directions
Saturday, June 3, 2023 20:30
(Turkey Standard Time)
Loading