Image

KUMED AKADEMİ / Diksiyon ve Etkili Konuşma Eğitimi (Online)

Image

Eğitimin amacı; her katılımcının sahne üzerinde ya da sunum sırasında zorlandığı noktaları bulmak ve konuşmayı daha dinamik (enerjik) ve renkli (Tonlama ve ses bükümü anlamında) hale getirmektir. Çalışmalar katılımcıların hatalarını deneyimleyerek ve gözlemleyerek handikaplarını fark etmelerini sağlamak üzerine kuruludur. Böylece katılımcıların sahne üzerinde mutlaka dikkat etmesi gereken temel kuralları uygulayarak etkili konuşmayı fark etmelerini sağlamak amaçlanır. Ses ve bedenin potansiyelini tanımak doğru hazırlık süreciyle, özgüvenli ilham verici ve kendini etkili ve doğru ifade edebilmesi hedeflenir.

Dersler her hafta Pazartesi, Perşembe ve Pazar günlerinde "online" yapılacaktır.
Dersler hafta içi - 19:30 - 22:30, hafta sonu 19:30 - 21:30 saat aralığı ile toplam 6 hafta, 48 saat sürecektir.
Kontenjan sınırlıdır. Ders programı ve detaylı bilgi için kumed@kocmezunlar.org adresine mail atabilirsiniz.

Eğitim bedeli dernek üyeleri için 1900 TL, Mezun ve Misafir için 2150 TL'dir.

Eğitimi satın almak için tıklayın!

Mustafa Sancak Kimdir?

Ankara’da 1975 yılında doğdu. İlk, Orta, Lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü'ne girdi. 2001 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda mezun sanatçı olarak 2006 yılına kadar oyuncu ve reji asistanlığında görev aldı. 2009-2015 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesinin Tiyatro Bölüm Başkanlığını ve eğitmenliğini yaptı. Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünde Diksiyon dersleri verdi. Şirket çalışanlarına yönelik Sunumda Beden Dili ve Sahne Korkusunu Yenmek ve  Diksiyon ve Etkili Konuşma eğitimlerini vermektedir. 2010 yılından bu yana Sadri Alışık Kültür Merkezinde ve Sadri Alışık Konservatuvarda, Diksiyon ve Oyunculuk eğitmenliği, 2016 yılından itibaren SAKM İstanbulun Eğitim koordinatörlüğünü görevini üstlenmektedir.

Bilgi İçin Kayıt
Public

Güncel mail adresinize detaylar yönlendirilecektir. Bilet satın almak için: https://www.kocmezunlar.org/kumedakademi ziyaret edebilirsiniz.
RSVP
Monday, March 21, 2022 19:30 - Sunday, May 1, 2022 21:30
(Turkey Standard Time)
Loading