Image

KUMED on the WEB: Ekonomist & Akademisyen Prof. Dr. Ufuk Akçiğit'03'le ART* Perspektifinden COVID-19

KUMED YouTube Kanalını takip edin: https://www.youtube.com/c/kocmezunlar

Image

KUMED on the WEB serimizle mezunlarımızın uzmanlıklarını camiamızla paylaşmaya devam ediyoruz.

2003 Mezunumuz Prof. Dr. Ufuk Akçiğit’le COVID-19 dönemine dair kendisinin çalışmaları ve gözlemleri çerçevesinde derinlemesine bir analiz için buluşuyoruz.

Prof. Dr. Akçiğit’in perspektifinden içinde bulunduğumuz döneme dair önemli öngörü ve verilere yer vereceğimiz bu etkinlik Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği YouTube Kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

Mezunumuzu canlı yayınımızda, dönem arkadaşı ve KUMED Denetleme Kurulu Üyesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunumuz Meltem Ersoy'03 ağırlayacak.

Prof. Dr. Ufuk Akçiğit hakkında:

Chicago Üniversitesi Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Akçiğit, ekonomik büyüme, üretim verimliliği, rekabet, özelleştirme, sanayi politikaları, firma dinamikleri, beşerî sermaye, ve inovasyon ekonomisi konularına odaklanmaktadır. Birçok saygın ödülün de sahibi olan Prof. Dr. Akçiğit, aynı zamanda ulusal ve uluslararası birçok önemli kuruluşa proje danışmanlıkları yapmaktadır.

* Prof. Dr. Akçiğit’in son dönemdeki çalışmalarına ART Notları isimli bloğundan ve Twitter Hesabı'ndan ulaşabilirsiniz.

Genel Katılım
Public

Katılımınızı bildirmek için ücretsiz bilet ile kaydolunuz
RSVP
Mezun Katılım
Members Only

Katılımınızı bildirmek için ücretsiz bilet ile kaydolunuz
RSVP
KUMED on the WEB: Ekonomist & Akademisyen Prof. Dr. Ufuk Akçiğit'03'le ART* Perspektifinden COVID-19	 Address KUMED YouTube Kanalını takip edin: https://www.youtube.com/c/kocmezunlar Get Directions
Thursday, May 14, 2020 19:00
(Turkey Standard Time)
Loading